Grupa BK Sp. z o.o. jest integralną częścią spółek posiadających swoje oddziały w Estonii, na Łotwie oraz na Litwie. Od stycznia 2015 roku także w Polsce. Grupa BK specjalizuje się w dostawie jakościowych, nowatorskich i nowoczesnych systemów zabezpieczeń, systemów alarmowych, systemów telewizji przemysłowej, monitoringu IP, kontroli dostępu i systemów przeciwpożarowych. Grupa BK jest dystrybutorem wielu znanych światowych producentów, takich jak: Hikvision Digital Technology Co., Ltd, Ultracell (UK) Limited, Eldes UAB, Apollo Fire Detectors ltd., Fire Fighting Enterprise ltd, OPTEX CO. Ltd., LGM Products Ltd, Texecom Ltd, ROGER Sp.j., CQR SECURITY, Kentec Electronics ltd., G.S.N.Electronics company ltd., UMIRS Germany GmbH.

Głównym celem Grupy BK jest zaopatrywanie naszych klientów w najnowsze produkty systemów zabezpieczeń. Aby zapewnić najwyższą jakość, ciągle czuwamy i monitorujemy zapotrzebowanie naszych klientów, dbamy by nasze produkty spełniały wszystkie Państwa wymagania. Zbieramy i analizujemy na bieżąco informacje zwrotne o oferowanych przez nas towarach i usługach. Pozwala nam to optymalizować zakres oferowanego przez nas asortymentu oraz wprowadzać coraz to nowsze bardziej zaawansowane produkty i rozwiązania wychodzące naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Głównym naszym atutem jest dostępność towarów w naszych magazynach oraz kompleksowa obsługa oparta na indywidualnym podejściu i dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Wszystkie nasze towary posiadają niezbędne pozwolenia, atesty, instrukcje i certyfikaty. Cały oferowany przez nas asortyment objęty gwarancją. Zapewniamy także obsługę i serwis pogwarancyjny nad którym czuwają nasi wykwalifikowani i certyfikowani technicy. Oferujemy pełne wsparcie techniczne i serwisowe dla naszych partnerów handlowych

Życzymy Państwu, sukcesów w prowadzenia Państwa działalności i mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie przynosiła Państwu i nam korzyści w postaci ciągłego rozwoju i podwyższania jakości usług oraz oferowanych rozwiązań.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@grupabk.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
GRUPA BK Sp. z o.o.