Fireray
Welc
Welc


WelcApollo Fire Detectors Ltd jest jednym z największych na świecie producentów wykrywaczy dymu, modułów i urządzeń powiadamiających. Założona w 1980 roku firma Apollo stała się jednym z pięciu największych producentów na świecie specjalizujących się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów do wykrywania.

WelcApollo dostarcza produkty do wykrywania ognia dostawcom systemów w USA od 1994 roku. Od tego czasu detektory zainstalowano w takich miejscach jak budynek ONZ, Statua Wolności w Nowym Jorku i Staples Center w Los Angeles. Apollo utworzył w 2006 r. Ośrodek badawczo-rozwojowy w Louisville, KY. Biuro to wspiera rozwój produktów spełniających wymagania Underwriters Laboratories, ULC, FM, a także innych lokalnych standardów. W 2011 roku Apollo otworzył drugie amerykańskie biuro, które miało pełnić swoją główną siedzibę w Pontiac w stanie Michigan.
Welc
Welc
Welc
WelcApollo posiada ponad 3000 autoryzacji produktów na całym świecie, a także wiele uznanych na całym świecie nagród za jakość i ochronę środowiska. Apollo oferuje również pięć różnych zakresów, w tym analogowe adresowalne i konwencjonalne urządzenia do wykrywania dymu, a także wiele dodatkowych produktów, takich jak sygnalizatory akustyczne, wskaźniki wizualne i ręczne punkty alarmowe.

WelcInne biura znajdują się w Wielkiej Brytanii, Chinach, Niemczech i Irlandii, a dzięki sieci partnerów i dystrybutorów na wszystkich pięciu kontynentach Apollo może dostarczać dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla klientów wykrywających dym, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Apollo uzyskała Królewskie Mianowanie w Wielkiej Brytanii od Jej Królewskiej Mości usługi dla królewskich gospodarstw domowych w zakresie dostaw sprzętu do wykrywania pożaru. Urządzenia można znaleźć również w miejscach takich jak Kreml w Moskwie.

OPIEKUN PRODUKTU

Marcin
marcin@grupabk.pl
Tel. +48 795 445 595

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU